Kesktaseme
JOOGATUNNID


TEISIPÄEVITI 18.30-20.00
Lossi 15 liikumisstuudio Tartus
alates 7. septembrist

JOOGA
minigrupp


ESMASPÄEVITI 11.30-13.00
Näituse 3 õdusas saalis Tartus
alates 6. septembrist

ALGKURSUS
sügis 2021


TEISIPÄEVITI 20.00-21.30
Lossi 15 liikumisstuudios Tartus
12.10-09.11.2021

Kesktaseme joogatunnid

Kesktaseme joogatunnid sobivad kõigile, kes on läbinud jooga algkursuse või omandanud muul moel jooga algteadmised.

Šivananda jooga, millest tundides juhindume, on oma loomult pehme ja tunnis hoiame fookuse keha tunnetamisel ja hingamisel. Seega sobivad need joogatunnid hästi ka inimesele, kes kardavad muidu liiga rasket füüsilist lähenemist joogale. Kõiki harjutusi on sul võimalik teha vastavalt hetke enesetundele ja keha võimekusele.

Ühekordne osalemispanus 12 €

4-korra kaart 40 €
4-korra kaart + 1 kuu joogavideosid 45 €

 

Jooga MINIGRUPP

Lõunajooga on pisike kuni 7 inimesest koosnev minigrupp, mis sobib hästi inimesele, kes õhtustesse joogatundidesse tulla ei saa ja kõigile neile, kes soovivad joogatunnis suuremat privaatsust ja isiklikumat lähenemist.

Joogatunnid toimuvad hubases ja kaunis Näituse 3 joogasaalis.

Grupp on kuutasu põhine. Kuutasu 60 eurot. Hind sisaldab ka piiramatut joogavideode kasutusõigust.

Lisainfo ja gruppi registreerimine kristi@joogatartu.ee

 

 

Algkursus

Algkursus on hea koht, kust oma joogateekonda alustada, kui sa veel üldse joogaga kokku puutunud ei ole.

Mida on kursuselt oodata?

Tundides räägime jooga kõige olulisematest teemadest nagu

AASANAD – kuidas harjutused sinu keha ja erinevaid kehasüsteeme mõjutavad, millele tähelepanu pöörata, kuidas kehale mitte liiga teha, miks just need aasanad jne

HINGAMINE
– kuidas aktiveerida oma hingamissüsteemi, kuidas õigesti hingata, et keha saaks sellest maksimaalselt kasu, kuidas hingamine on seotud kõigi meie emotsioonidega, kuidas ennast läbi hingamise teadlikult maha rahustada jne

LÕDVESTUMINE – miks see meie kehasüsteemile nii oluline on, miks ja kuidas aasanad aitavad kehal lõdvestuda ja kuidas tekitada kehasse sügavat lõdvestumist

ja palju palju muud!

Lisaks teoreetilisele osale tegeleme igas tunnis (suuremas osas)  jooga praktilise osaga ehk õpime ära päikesetervituse seeria, 12 šivananda jooga põhiasendit, mh ka peapealseisu, sekka ka mõned variatsioonid. Ja muidugi hingamisharjutused ning sügavad lõdvestusmeditatsioonid.

Ja see kõik annab sulle lisaks selgele ülevaatele šivananda joogasüsteemist ka

  • suurepärase enesetunde,
  • paremas tasakaalus tugevama keha ja meele,
  • kerguse, 
  • rohkem energiat,
  • oskuse olla kohal,
  • suurema teadlikkuse iseendast ja oma kehast ning
  • oskuse ise kodus joogat teha!           

Kui sa tunned, et just seda sooviksid sina kogeda, siis oled teretulnud meiega ühinema! Lisaks grupitundidele, materjalidele ja heale enesetundele, saad joogakursuselt kaasa ka koduseks kasutamiseks mõeldud joogavideod, et tekitada joogast mõnus harjumus ja lihtsustada kodust praktiseerimist. Joogavideosid saad kasutada 6 kuu jooksul alatest tundide aktiveerimisest.

5- nädalase kokkuvõtliku joogakursuse tasu on 85 eurot. Registreerimiseks kirjuta palun kristi@joogatartu.ee või sõnum FB kvaliteetaeg joogaga postkasti. Koha grupis tagab ettemaks 25 euro ulatuses OÜ JOOGATAJA EE427700771001489328. Kursuse eest on võimalik tasuda ka läbi sportID süsteemi.